Siparişiniz saat 15:00 e kadar gerçekleşmiş ise aynı gün, saat 15:00 sonrasına kalmışsa bir sonraki gün tarafınıza teslim edilir(Yoğunluk durumuna göre değişiklik gösterebilir).Haftanın 7 günü teslimat vardır. Bayram ve resmi tatil günleri teslimat yapılmaz.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı bitoptancı.com garantisiyle kendi araçlarımız aracılığıyla tarafınıza hızlı ve güvenilir şekilde teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bitoptanci.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. 

internet üzerinden oluşturduğunuz sipariş eğer stoklarmızda kalmamış ise bizlere vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden size ulaşılacak ve gerekli bilgi ve alternatif seçenekler sunulacaktır.

Ürün Yorumları

Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.

Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler:

* Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.İyi alışverişler...