İade Koşulları

Ürünümü iade etmek istiyorum, İade Şartları nedir, hangi ürünleri iade edebilirim? Satın aldığınız ürünü,  teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içinde hgetoptan.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için “tüm kargo bedelini” ödemeniz mecburidir.İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte ürün açılmadan yapılmalıdır.

Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte açılmadan gönderilmelidir.

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte açılmadan gönderilmelidir.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Ürünümü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir. Lütfen iade işlemi için, ürünü hgetoptan.com’a göndermeden önce İletişime geçin ve iade formu doldurun. Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

Üreticiden teslim edilen ürünümü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

 Ödeme işlemleri için, İade ettiğim ürünün parasını ne zaman ve nasıl geri alabilirim? sorusunun cevabına bakabilirsiniz.İade ettiğim ürünün parasını ne zaman ve nasıl geri alabilirim?Gönderdiğiniz ürün/ürünler,hgetoptan.com tarafından iade işleminin onaylanması durumunda 2 iş günü içinde “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenecektir.

Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kayıtlı olan e-posta ve cep telefonunuza bilgi mesajı gönderilir yada aranarak iletişim kurulur.

Ödeme şekli “Kredi Kartı” ve tercihiniz “Para İadesi” ise; ödemeniz online olarak hemen kredi kartınıza yapılacaktır.

Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

Ödeme şekli “Havale/EFT” veya ise; bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza paranız geri  ödenir. 

 Ürünleriniz kargoya verilmeden önce müşteri hizmetlerimizi (0212 489 22 15) arayarak istediğiniz zaman iade ve siparişinizi iptal edebilirsiniz.